Ківерчани відзначили 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10.05.2016

9 травня 2016 року на Меморіалі Слави у міському парку  відбувся мітинг-реквієм присвячений 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь у заході взяли керівництво району та міста, ветерани-фронтовики, військовослужбовці – учасники АТО, духовенство,  учнів шкіл, представники трудових колективів організацій, установ, підприємств району, громадських організацій, жителі міста. З нагоди свята до підніжжя пам’ятника невідомому солдату та до братських могил учасники  заходу поклали вінки та квіти. Присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

З вітальною доповіддю до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Валерій Ткачук. Звертаючись до ветеранів він сказав: “Ви, дорогі ветерани, зробили все, щоб ми могли з честю та гордістю називати себе Вашими нащадками та пишатися своєю країною за її внесок у звитяжну та переможну боротьбу над фашизмом. Я висловлюю кожному з вас сердечну синівську вдячність за мужність у боях і важку працю у повоєнні часи, за стійкість та самопожертву. Переконаний, що ваші сила духу та непохитна віра у торжество добра над злом завжди надихатимуть нові покоління українців на захист рідної землі та розбудову рідного дому. Будьте певні: з вами завжди буде любов, пошана та турбота усіх нас. Міцного вам здоров'я та щастя на довгі роки.”

Висловив вдячність голова райдержадміністрації жінкам, що пережили воєнні лихоліття, тим, хто своїми ніжними руками допомагав відродити неньку-Україну в повоєнні роки, матерям, що виховали Героїв, які нині захищають наші кордони, матерям-героїням. А також Валерій Ткачук звернувся до учасників АТО. “Ми усі низько вклоняємося вам за щоденний подвиг, за мужність та героїзм, з якими ви захищаєте Україну від бойовиків та інтервентів. Твердо вірю в нашу перемогу та в те, що невдовзі на Сході і по всій Україні запанує мир, адже народ, який пам'ятає звитяги своїх предків — непереможний!”, - сказав він.

Привітали присутніх зі святом також голова районної ради Григорій Недопад, міський голова Володимир Жгутов, військовий комісар районного військкомату, майор Руслан Уніфонтович, учениця Ківерцівської гімназії Анастасія Сахарчук.

Військовий комісар районного військкомату Руслан Уніфонтович вручив державну нагороду – медаль “За сприяння Збройним Силам України”, ветерану Другої світової війни Івану Семеновичу Маслошу.  Іван Семенович розповів про запеклі бої  у яких йому довелося брати участь в ті далекі роки,  похоронку, яку отримали його батьки, подякував усім  за увагу і піклування, які вони проявляють до ветеранів війни, за збережену пам'ять про героїв минулої  страшної війни, побажав миру і злагоди в суспільстві

Доповнювали захід художні номери у виконанні хору ветеранів, артистів районного будинку культури.

По завершенню мітингу  представники духовенства відправили панахиду по загиблими в роки Другої світової війни та полеглими за територіальну цілісність України в наші дні.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації