Ківерчани відзначили 26-ту річницю виведення військ з Афганістану

16.02.2015

15 лютого в Україні відзначалася чергова річниця виведення військ з Афганістану. Урочистості відбулися і у Ківерцівському районі.

Традиційно цього дня відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації у дитячо-юнацькій спортивній школі  проводиться волейбольний турнір на кубок Олега Денисюка.  Участь в турнірі взяли 11 команд з різних населених пунктів району: сіл Липне (дві команди), Холоневичі, Берестяне, Хорлупи, Сокиричі, Тростянець, міста Ківерці (ветерани) і м.Ківерці (молодіжка), селищ Олика і Цумань.

Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття турніру та привітання воїнів-інтернаціоналістів.

Привітали афганців голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Андрій Киричук, голова районної спілки афганців В’ячеслав Гордіюк, заступник міського голови Олександр Зінюк.

Вітаючи присутніх з 26-ою річницею виведення військ з Афганістану, голова райдержадміністрації висловив слова вдячності та шани за мужність і патріотизм, проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку. Також відмітив, що й сьогодні, зі зброєю у руках, воїни-інтернаціоналісти боронять недоторканість та суверенітет нашої держави в зоні АТО, займаються волонтерською діяльністю. Від учасників урочистостей до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам поклали корзини квітів та вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання. 

Воїнів-афганців було нагороджено почесними грамотами Ківерцівської райдержадміністрації, районної та міської рад. Голова районної спілки афганців вручив медаль «За мужність» воїну-афганцю, який захищає нашу державу на Сході, а нині перебуває у короткотерміновій відпустці, Віктору Дейні.

За результатами волейбольного турніру перемогу та кубок Олега Денисюка виборола команда с.Тростянець, друге місце у команди із с.Берестяне, третє – м. Ківерці (ветерани). Команди переможці отримали кубки, медалі, грамоти та грошові винагороди від відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації та подарунки від спілки афганців – волейбольні м’ячі.

Також голови районної державної адміністрації, районної ради та спілки афганців поклали корзини квітів до пам’ятника афганцю, що загинув у тій війні, Олегу Денисюку у смт. Олика та поспілкувалися з його батьком. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю