Ігровий куточок створили у дитячій поліклініці Ківерець

14.08.2019

З метою покращення медичного обслуговування та створення сприятливої атмосфери для дітей, які обслуговуються в Ківерцівській АЗПСМ  (вул. Філатова 6), у відділенні дитячої поліклініки створено ігровий куточок, змонтовано плазмовий телевізор для перегляду дитячих передач, інформаційних та сан-просвітних роликів біля кабінету проф-щеплень.

- Крок за кроком в районі триває реалізація медичної реформи. Завдяки  фінансуванню ми маємо змогу покращувати матеріально-технічну базу амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Ось для малечі у дитячому поліклінічному відділенні створено своєрідну зону комфорту. Тут є можливість малим пацієнтам по гратися, весело проводити час, адже перебування в лікарні зазвичай тривожне, стресове для діток, - розповідає головний лікар комунального підприємства «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ківерцівської районної ради Волинської області Олесь Марищук.

Також ІОлесь Ростиславович відзначив, що за останні кілька років їм допомогли зробити капітальний ремонт  відділень,  забезпечили комфортні умови і для маленьких пацієнтів, і для їхніх батьків, і для медперсоналу.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики