Голова Волинської ОДА Олександр Савченко з робочим візитом відвідав Ківерцівський район

04.06.2018

 4 травня 2018 року  з робочим візитом у Ківерцівському районі побував голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко. Під час перебування в районі Олександр Ілліч разом з головою районної державної адміністрації Валерієм Ткачуком та головою районної ради Василем Хмілевським їх заступниками, депутатом Волинської обласної ради Володимиром Дейною побували в КЗ «Ківерцівське РТМО». В Ківерцівському районному еколого-натуралістичному центрі до керівників області та району приєднався міський голова Володимир Жгутов. Спільно керівники області, району та міста ознайомилися з підготовкою до відкриття інклюзивно-ресурсного центру на базі установи. Також відвідали й  ТзОВ «Тартак».   Голова  обласної державної адміністрації цікавився проблемами місцевих колективів, оцінював матеріально-технічну базу закладів, визначав пріоритетні питання, які потребують першочергового вирішення.

У КЗ «Ківерцівське РТМО» очільник Волині зустрівся з генеральним директором закладу Михайлом Слижуком, його заступником Наталією Круцько, депутатом Волинської обласної ради, завідувачем пологового відділення Людмилою Тимощук. Михайло Васильович показав оновлені приймальне, реанімаційне, пологове  та гінекологічне відділення, відділення, які потребують ремонтів – терапевтичне, неврологічне та рентген кабінет. Олександр Ілліч оглянув відділення жіночої консультації, хірургічний та травматологічний кабінети поліклініки, зустрівся з медичним персоналом.  

Найбільше у медзакладі звернень про придбання нового рентгену. Існуючому апарату близько сорока років. Мешканці району періодично змушені їздити в обласний центр, аби скористатися відповідними послугами, адже щонайменше раз в місяць він перестає працювати. Микола Мартинюк, завідуючий ренген кабінетом розповідає, що апарат був введений в дію ще в 1978 році. Голова ОДА пообіцяв сприяння у вирішенні нагайної проблеми.

- Де в лікарні зроблено ремонти, там все добре і радісно. Інша справа у відділеннях, які потребують оновлення. Нам вдалося наладити співпрацю з народним депутатом України Ігорем Лапіним, який погодився віддати кошти зі свого округу на придбання рентген-апарата для Ківерцівської ЦРЛ. А це 2,5 млн. гривень. У ході медичної реформи лікарня повинна стати одним із базових лікувальних закладів інтенсивного лікування. Тому ми будемо намагатися забезпечити її усім необхідним для надання якісних медичних послуг. А місцева влада забезпечить необхідні ремонти відділень, - наголосив голова  обласної державної адміністрації.

У Ківерцівському районному еколого-натуралістичному центрі гості ознайомилися з умовами, у яких в майбутному буде впроваджуватися інклюзивна освіта району.  Зокрема, на базі закладу планується ствторити Ківерцівський інклюзивно-ресурсний центр. Вони оглянули кімнати, майстерні та зоокуточки, поспілкувалися з директором центру Ганною Стецькович, педагогічним колективом. Олександр Ілліч позитивно оцінив  хороші освітянські результати закладу. Обговорено і проблемні питання.

- Такі деревообробні підприємства потрібно підтримувати – наголосив Олександр Ілліч під час перебування на підприємстві «Тартак», яке з дерева виготовляє високоякісний паркет з твердолистяних порід дуба, ясена, паркет, ортопедичні матраци та дитячі матраци, пружинні блоки типу Bonnelle на обладнанні Fides (Італія), сучасні ліжка, дитячі ліжечка з натуральної деревини, дубові заготовки і клепки для коньячних бочок.

Керівник підприємства Борис Смірнов розповів, що на "Тартаку" працює близько 80 людей, всі вони є справжніми майстрами своєї справи, професіоналами. Фірма є однією з найвідоміших в Україні, особливо в західному регіоні, з великим досвідом роботи.   

Також у цей день голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян. Місцеві жителі звернулися до очільника області зі своїми проблемними питаннями, щодо соціального захисту, ремонту доріг, підтримки громадської організації та інше.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації