Голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Клімчук побував в районі

06.09.2013

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук з робочою поїздкою відвідав наш район. Зокрема він проінспектував хід робіт по будівництву дошкільного навчального закладу №1 у місті Ківерці

Спільно з головою облдержадміністрації садочок оглянули начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Михайло Харко, голови районної державної адміністрації Зіновій Колісник та районної ради Михайло Марчук, міський голова Володимир Жгутов, директор ТзОВ “Житлобуд №2” Леонід Стефанович, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Бацмай, депутат обласної ради Петро Олешко та представники ЗМІ.

26 жовтня 2012 року тут була закладена капсула під будівництво дитячого садка. Як зазначає Ківерцівський міський голова з початком робіт справа затягнулася, адже необхідно було дотриматися усіх законних процедур. Та на даний час роботи активно розпочаті. Проведено розчистку території, працює техніка, що копає котлован під фундамент майбутнього дитячого садка. Найближчим часом фундамент буде залито, а уже весною розпочнеться будівництво. 

 Кошторисна вартість будівництва – 5 млн. 200 тисяч гривень. Наразі майстрам уже проплачено майже 600 тис. грн. державних  коштів та 300 тис. грн. виділено із міського бюджету Ківерець. Проект будівництва садка був розроблений ще у 2008 році. У цьому році він доповнювався. Це буде двохповерхове приміщення на чотири групи, проектною потужністю 95 місць. Також у садочку передбачається облаштувати гімнастичний зал, допоміжні приміщення. Старі приміщення, ті що діють зараз, також планується зберегти.

“У наших планах – відкриття цього садочка влітку наступного року. Приурочимо цю подію ювілейній даті від дня створення дошкільного закладу. Попереду – ще великий об’єм робіт: наразі маємо два місяці інтенсивного будівництва, яке продовжимо уже після зими. Однак, уже сьогодні необхідно думати про закупівлю меблів  та всього необхідного інвентарю для дитсадка”, - зазначив голова облдержадміністрації.

Також під садочок планується переобладнати приміщення, де раніше розміщувався Пенсійний фонд. У цьому році замовлено проект реконструкції цього приміщення на відновлення 3 груп (60 місць) дошкільного навчального закладу № 3 м. Ківерці. Вартість проекту складає 75 тисяч гривень.

У Ківерцях відвідують дошкільні навчальні заклади 578 дітей до 6 років, ще 496 – перебуває на черзі. Голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник зазначає, що особлива увага в соціальних ініціативах Президента України В.Ф.Януковича присвячена модернізації дошкільної освіти. Адже розвиток дошкілля сприятиме повноцінній підготовці дітей до навчання у школі, а також надасть батькам можливість реалізувати своє право на працю. Будівництво нового дошкільного закладу №1 та відновлення трьох груп дошкільного закладу №3 забезпечить суттєве скорочення черги діток міста у дитячі садки.

Також, під час робочого візиту голови облдержадміністрації, очільники району та міський голова мали можливість поспілкуватися з ним про ще одне проблемне питання для громади міста на навколишніх сіл – будівництво нового сміттєзвалища. Борис Петрович доручив міському голові Володимиру Жгутову розробити проектну документацію на цей об’єкт та пообіцяв, що після того, як будуть готові усі документи, буде сприяти виділенню коштів для будівництва сміттєзвалища.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю