Голова РДА провів виїзний прийом громадян у Прилуцьку

14.02.2018

 З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, голова райдержадміністрації Валерій Ткачук  14 лютого  2018 року в приміщенні Прилуцької сільської ради провів виїзний прийом громадян. 

   Також у виїзному прийомі взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Розум, в.о. начальника Міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенському районах ГУ Держгеокадастру у Волинській області Ігор Лукасюк.

   До очільника районну звернулися батьки учнів місцевої школи, щоб відновити скорочену ставку кухаря у ЗОШ. Депутат Прилуцької сільської ради Ілларіон Маковський вкотре підняв питання щодо реконструкції навчального закладу з добудовою.

     Разом з сільським головою села Прилуцьке Валентином Арчибасовим було обговорено ряд важливих питань, що стосуються проблем сел Дачне, Сапогів, Прилуцьке..

     В ході виїзного прийому  керівництвом району було надано вичерпні відповіді на більшість питань. По іншим - дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації. Виконання доручень взято на особистий контроль.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики