Голова РДА проінспектував хід робіт по облаштуванню секції для боксу

22.11.2013

Важливу роль у вихованні підростаючого покоління відіграє позашкільна освіта, яка на сьогодні є чи не єдиною формою, де дитина може реалізуватися в творчості. До того ж, позашкільні заклади виступають осередками порятунку від байдужості дорослих, виправлення уже набутого негативного досвіду, відволікають підлітків від негативного впливу вулиці.

Питання позашкільної освіти є важливою складовою розвитку дитини і однією з основних нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича “Діти – майбутнє України”. Велика увага у роботі районної влади приділяється забезпеченню в районі збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів – центрів, гуртків, секцій.

З метою забезпечення умов для занять спортом дітям, молоді міста і району працює дитячо-юнацька спортивна школа у якій займається 431учень. В спортивному залі школи діти займаються такими ігровими видами спорту як футбол, настільний теніс та легка атлетика у зимовий період. Окрім того використовуються приміщення спортивних залів ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та № 1 м. Ківерці,  Ківерцівської експерементальної школи, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Цумань, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Карпилівка, де проводяться заняття з футболу, боротьби дзюдо, легкої атлетики, боксу, важкої атлетики та настільного тенісу.               

Голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник здійснив виїзд у загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня №4 м. Ківерці, з метою інспектування стану ремонтних робіт в одному з приміщень школи. Тут після завершення робіт, буде відкрито секцію для занять  дітей з боксу.

«Органи виконавчої влади, місцевого самоврядування й надалі докладатимуть максимум зусиль для виконання завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем щодо забезпечення можливостей для розвитку творчих здібностей кожної дитини та функціонування і розширення мережі позашкільних навчальних закладів. Адже позашкільна освіта дітей та підлітків є невід’ємною частиною загальної системи безперервної освіти», - наголосив Зіновій Богданович.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю