Голова райдержадміністрації взяв участь у сходах селян

13.02.2014

Голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник взяв участь у сходах селян, що відбулися сьогодні у с. Журавичі.

На зборах громади села, що відбулися на минулому тижні, місцеві жителі порушували ряд проблемних питань, основним серед яких було земельне. При з’ясуванні обставин передачі земельних ділянок у власність було встановлено, що окремі жителі с. Журавичі, Сильненької сільської ради, м. Ківерці давали довіреність на володіння своїми земельними ділянками представнику ДП “Гріненерго”, за що отримали від нього грошові виплати.

Для роз’яснення ситуації на сходи селян були запрошені представники ДП “Гріненерго”. Вони розповіли присутнім про те, що підприємство й справді мало намір взяти земельну ділянку на території Журавичівської сільської ради, щоб розмістити на ній розсадник для вирощування саджанців енергетичної лози. Проте не брало у людей довіреностей на володіння землею та не проводило виплати коштів. То ж кого представляли люди, що отримали довіреності на володіння землею з’ясовується. Відкритими поки що лишаються питання хто ж основний інвестор, який має намір вкласти свої інвестиції у цей проект, що фактично отримає від проекту сільська громада та ряд інших. Наразі справа перебуває на розгляді у прокуратурі району, а голова райдержадміністрації тримає її на особистому контролі.

Також Зіновій Колісник дав відповіді на інші запитання, які порушували жителі села. У спілкуванні виникло й кілька нових – ремонт автобуса, який можна було б використовувати для підвезення дітей до школи, ремонт дороги між с.Журавичі та с. Мар’янівка Маневицького району.  

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю