Фестиваль волонтерських фільмів «Збережемо пам'ять про подвиг»

11.04.2014

З метою збереження історичної пам'яті про Велику Вітчизняну війну, виховання патріотичних цінностей підростаючого покоління, пропаганди нових форм і методів роботи з дітьми та учнівською молоддю 8 квітня 2014 року в приміщенні ЦДЮТ м.Ківерці пройшов фестиваль волонтерських фільмів “Збережемо пам'ять про подвиг”. Фестиваль проводився відділом освіти та відділом у справах молоді, спорту райдержадміністрації на виконання ініціатив учнівського самоврядування Ківерцівського району.

У фестивалі взяли участь 18 волонтерських організацій ЗОШ І–ІІІ та ЗОШ І–ІІ ст. Ківерцівського району, які представили різні за змістом фільми (тривалістю не більше 5 – 10 хвилин, згідно з умовами). Документальні фільми містили як інтерв'ю із свідками далеких воєнних подій, ветеранами війни, так і репортажі з місць подій,  пам'ятних місць та розповіді очевидців.

Члени журі, до складу якого ввійшли представники відділів освіти та у справах молоді та спорту райдержадміністрації, центру дитячої та юнацької творчості, районної ради ветеранів переглянули всі, заздалегідь,  подані  фільми та визначили переможців та володаря гран-прі фестивалю. В день самого Фестивалю транслювались фільми переможців. В програму заходу були також включені виступи-презентації своїх робіт всіх учасників, представників волонтерських рухів загальноосвітніх шкіл району.

Переможцями Фестивалю волонтерських фільмів “Збережемо пам'ять про подвиг” стали:

I місце – волонтерський загін ЗОШ I-III ст. с. Тростянець

               волонтерський загін ЗОШ I-III ст. № 4 м.Ківерці

               волонтерський загін ЗОШ I-III ст. с. Берестини

 

II місце – волонтерський загін ЗОШ I-II ст. с. Залісоче

                волонтерський загін ЗОШ I-III ст. с. Дерно

 

III місце – волонтерський загін ЗОШ I-III ст. с. Жорнище

                 волонтерський загін ЗОШ I-III ст. № 3 м.Ківерці

                  волонтерський загін ЗОШ I-II ст. с.Муравище

 

Гран-прі Фестивалю - волонтерський загін ЗОШ I-III ст. с. Карпилівка

Всі учасники Фестивалю відзначені подяками за участь, переможці нагороджені грамотами, а володар гран-прі – статуеткою Ніки Фестивалю відділів освіти та у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Сектор у справах молоді та спорту