Допоможемо всім миром

05.05.2015

Про Тетяну Білінські, як лікаря-анастазіолога Ківерцівської центральної районної лікарні та й просто, як хорошу людину, знало, напевно, небагато ківерчан. Та й сама, Тетяна, приймаючи відважне рішення, допомогти своїй країні, допомогти так як вміє найкраще, лікуючи та рятуючи людей, навряд чи, сподівалась, що через не велий проміжок часу її ім’я злітатиме зі шпальт безлічі газет, майорітиме на сайтах і в соцмережах.

Наша землячка – беззаперечний патріот України, людина із хоробрим, сміливим та мужнім серцем.  Ще коли розпочалися події на Майдані, поїхала туди. Спочатку входила до медичної служби, лікувала багатьох «майданівців», а коли російський агресор напав на нашу країну, Тетяна, як і більшість волонтерів медичної служби Майдану, дуже хотіла їхати на фронт і допомагати рятувати наших побратимів. І щойно жінка дізналася про створення загону швидкого реагування “Гіппократ”, то, не задумуючись, записалась спочатку на навчання в Івано-Франківськ, а потім разом з іншими поїхала на схід. У Пісках разом із волонтерами витягала поранених з-під обстрілів та рятувала їхні життя. Однак після пам’ятних всім подій у Донецькому аеропорту отруїлася газом і сама серйозно захворіла.

Для лікування Тетяни за кордоном потрібна велика сума коштів. Завдяки небайдужим людям, які піклуються про Тетяну, про її скрутне та важке становище дізналась вся Україна. Небайдужі люди роблять все можливе та навіть не можливе, щоб врятувати таке безцінне життя. Саме із цією метою в Ківерцях було організовано збір коштів та благодійний концерт для підтримки мужньої жінки. До цього із честю долучилися трудові колективи установ, організацій, підприємств, окремі підприємці, міської ради, райдержадміністрації, районної ради, депутати міської ради та пересічні ківерчани.

 У благодійному концерті із гордістю та беззаперечним задоволенням (вірою в силу духу Тетяни) взяли участь гурти “Ось так” районного будинку культури, “Джаз етюд” КЕШ м.Ківерці, рок гурт “School days” ЗОШ № 4 м. Ківерці; чоловічий квартет “Соколи” та дует “Два кольори” районного будинку культури; акустичні кавери дарували дует у складі Оксани Чміль та Ірини Савчук; віртуозний акардіоніст Ярослав Тарнавський; виконавці Сергій Стасюк, Софійка Гловацька, Оксана Білоног, Сергій Горбач; дует баяністів у складі Сергія Лавренюка та Павла Бовканюка. Програму підготували та провели Ольга Поліщук, Тетяна Веселуха, Богдан Чайка, Олександр Гарбуза.

На концерті були присутні син Тетяни Володимирівни Владислав, волонтери, які чимало зробили для її порятунку – Олена Цикіна та Любава Дрогач.

По закінченню заходу вони зі сцени висловили щирі слова подяки за підтримку, а також Владислав отримав в подарунок від голови райдержадміністрації Валерія Ткачука копію тростянецької чудотворної ікони Матері Божої (інша, менша, помандрувала разом з нашою героїнею за кордон та буде оберігати її і випрошувати в Господа ласку зцілення і оздоровлення від важкої недуги). До присутніх зі словами вдячності за людяність та небайдужість виступили міський голова Володимир Жгутов та заступник голови райдержадміністрації Сергій Третяк.

Відділ у справах молоді та спорту щиро дякує за благодійні пожертвування коштів підприємствам “Ківерцілісмаш” (Панасюк Ю.В.), ТзОВ “Волиньагропродукт” директору Маковецькому В.М., ПП ІТЦ “Вектор”, підприємцям Сокол АА., Кружевському І.О., Дейні В.Ю., Величко І.М., Гнатюк Т.Д., Коваленко А.І., Балаєскул І.А., Скарвінко В.Ю., Гаспаряну Едуарду, Кирилюку В.М., Мартинюку Д.М., Гуту В.В. Цеслі В., А.В.Поліщуку,  РЦЗ ПФУ, депутатам міської ради, а окрема подяка Петру Кочетову, УПЦ КП о. Івану Семенюку, управлінню соціального захисту населення РДА, районному суду, ДП “Ківерцівське лісове господарство”, всім загальноосвітнім школам міста, окрема подяка молодіжному активу міста “ Youth active”, які долучилася до збору коштів та організації благодійного концерту та директору районного будинку культури Олександру Бовканюку.

Шановні ківерчани, саме за Вашої підтримки і Вашими щирими пожертвуваннями зібрано майже 20 тис. грн., які відразу ж було передано Тетяні для лікування.

А це вкотре підтверджує, що ми єдині, що наш народ єдиний, що ми підтримували, підтримуємо і будемо підтримувати один одного та своїх героїв.

Сектор у справах молоді та спорту