До Дня шахів в Україні

22.07.2014

20 липня відбувся районний турнір  з шахів, присвячений Дню шахів в Україні. Переможці змагань – перше місце посів Ільницький Михайло Михайлович, срібний призер – Попович Дмитро Данилович, бронзова нагорода у Волкова Олександра Анатолійовича. Переможці нагороджені медалями та дипломами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Відзначено також наймолодшого та найстарішого учасників турніру. Наймолодший – Демчук Андрій Дмитрович і найстарший – Сень Євгеній Леонідович. 

Потрібно відмітити, що 1 листопада 2011 року постановою Верховної Ради “Про проголошення Дня шахів в Україні” ухвалено відзначати свято шахів саме 20 липня. До того ж, цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день шахів. Свято встановлено для привернення уваги суспільства, органів державної влади,  громадськості до шахів, забезпечення державної підтримки і розвитку шахів, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді.

Є сподівання, що проведений вперше такий  турнір стане традиційним  в районі та дасть змогу залучити більшу кількість населення до шахів, як високоінтелектуального, доступного і наймасовішого виду спорту.

Сектор у справах молоді та спорту