Для школярів рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

17.04.2018

Вчора, 16 квітня 2018 року, ківерцівські рятувальники провели заходи у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»  для учнів 5-го класу Ківерцівської експериментальної школи. 

Працівники Ківерцівського РВ Управління ДСНС України у Волинській області розповіли дітям про найбільш резонансні пожежі, котрі траплялися на території Ківерцівщини та області загалом, роботу фахівців аварійно-рятувальних підрозділів при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, надзвичайних ситуацій різного характеру. Учні школи ознайомилися з будовою і технічними можливостями пожежного автомобіля, побачили спеціальний одяг та спорядження, котре застосовують у своїй діяльності працівники «Народної служби порятунку – 101». Дітвора також мала чудову нагоду спостерігати та навіть узяти безпосередню участь у гасінні умовного загорання.  

У ході проведення громадської акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти.» школярам  нагадали, як правильно поводити себе з вогнем у побуті, у лісі і в горах, куди звертатися за допомогою, як діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Крім того, усім учасникам заходу вручили  застережливі тематичні листівки.

- Такі зустрічі із рятувальниками у школах району є дуже корисними для підростаючого покоління. Після спілкування з працівниками Служби  порятунку,  діти у повсякденні та під час відпочинку поводять себе набагато обачніше і обережніше, - розповідає начальник  Ківерцівського РВ Управління ДСНС України у Волинській області Андрій Кузьмов.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики