Для муравищенських дошкільнят гостинно відчинила двері «Перлинка»

18.04.2017

Сьогодні у селі Муравище урочиста і радісна подія – відкриття новозбудованого дитячого садка «Перлинка».

Дитячого садочка в селі раніше не було, хоч проживає тут майже 90 діток дошкільного віку. Тому й вирішили Сокиричівський сільський голова Євгенія Мацюк з депутатами сільської ради клопотати про будівництво дошкільного навчального закладу. І, хоч і не відразу, справу таки вдалося вирішити.

Спочатку на сесії сільської ради виділили земельну ділянку в центрі села, тоді виготовили технічну документацію, а опісля пішли на особистий прийом до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика з проханням допомогти з виділенням коштів на будівництво. Держава виділила 9,6 млн. грн.

У серпні 2016 року  розпочали роботи з будівництва нового приміщення, а вже 1 січня 2017 року їх завершили повністю. Роботи виконували будівельники ТзОВ «Олицький агробуд» (керівник Юрій Кудрик). Проектна потужність садка – 40 місць. Тут функціонуватиме дві різновікові групи. Нове просторе двохповерхове приміщення, затишні кімнати, облаштовано санвузли, кухню, актову залу. На території збудовано котельню з душовою кімнатою для працівників, проведено благоустрій: викладено бруківку, збудовано альтанки та ігрові майданчики.

На відкриття закладу завітали голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, депутат Верховної Ради України Ірина Костанкевич, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, заступник голови районної ради Тамара Чигрин, керівник ТзОВ «Житлобуд 2» Леонід Стефанович, директор ТзОВ «Олицький  агробуд» Юрій Кудрик, Сокиричівський сільський голова Євгенія Мацюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Грибук, місцеві мешканці, духовенство, представники ЗМІ. Усі вони привітали громаду з радісною подією.

Сьогодні маємо можливість відкрити прекрасний дитячий садочок, що виграє усіма фарбами веселки. Незабаром в цьому приміщенні оселиться радість та дитячий сміх. Впевнений, що нашим діткам буде весело й затишно в ньому. Адже, будівництво цього садочка – це ще один крок до розбудови України, це крок в майбутнє для наших дітей, які будуть рости на втіху своїм батькам, мужніми захисниками нашої держави, – зазначив Володимир Гунчик.

Голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук подякував усім хто долучився до реалізації хорошої справи: голові облдержадміністрації, будівельникам, місцевим підприємцям, сільському голові. Він висловив впевненість у тому, що спільними зусиллями можна вирішити багато проблемних питань.

Сільський голова Євгенія Мацюк також подякувала усім хто брав участь у будівництві дитячого садка та вручила почесні грамоти і подяки будівельникам, місцевим підприємцям.

Символічний ключ від нового приміщення завідувачу дитячого садка Наталії Гонтар вручив керівник ТзОВ «Олицький агробуд» Юрій Кудрик. Представники влади, керівники будівельних організацій, спільно з маленькими вихованцями закладу перерізали святкову стрічку, після чого усіх присутніх запросили оглянути заклад.    

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації