Дітям пільгових категорій вручені подарунки

01.06.2013

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

У цей день у районній державній адміністрації 25 дітей пільгових категорій, що проживають у місті, зі святом привітали та вручили подарунки голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник, заступник керівника апарату районної ради-керуюча справами Ольга Ярощук,  начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Бацмай та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Скубій. Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що,  турбота про дітей для влади є щоденною та системною. Кожна дитина повинна отримати повноцінне виховання в сім’ї, наголошує Президент України Віктор Янукович. У нас багато ще є проблем в державі, але ми повинні зробити все, щоб у нас ця проблема зникла, щоб у нас не було дитячих будинків, не було шкіл-інтернатів, після яких діти не можуть знайти себе в житті. Він подякував всім, хто займається справою усиновлення дітей, вкладає в цю справу свою душу і серце, побажав дітям, їх батькам та опікунам міцного здоров’я, благополуччя, взаєморозуміння, добробуту.

Всіх інших дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території району працівники служби у справах дітей привітали на дому протягом 30-31 травня та 1 червня та вручили їм подарункові набори.

Довідково: станом на 1 червня 2013 року на первинному обліку перебуває 183 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під оіпкою/піклуванням виховуються 102 дитини, в прийомних сім’ях – 30, в дитячих будинках сімейного типу – 14 дітей, в інтернатних закладах -  40 дітей.

На території району в 77 сім’ях опікунів/піклувальників проживають 102 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, в районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу Череп Д.В., в якому проживають 2 неповнолітніх дітей та 3 повнолітніх осіб, а також 5 прийомних сімей, в яких виховуються  8 статусних дітей:

прийомна сім’я Стець, с. Кадище – 3 дітей-сиріт;

прийомна сім’я Калініченко, с.Ромашківка – 1 дитина, позбавлена батьківського піклування;

прийомна сім’я Трофимчук, смт.Цумань – 2 дітей, позбавлених батьківського піклування;

прийомна сім’я Кохлефер, м.Ківерці – 1 дитина, позбавлена батьківського піклування;

прийомна сім’я Слюсар, м.Ківерці – 1 дитина, позбавлена батьківського піклування.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю