Дитячі мрії збуваються

19.12.2013

Сьогодні у районному будинку культури ім. М.П.Ковальова відбувся святковий захід приурочений Дню Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з багатодітних родин району. Захід був організований службою у справах дітей та відділом сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Свято вже стало доброю традицією, воно проводиться з 2006 року. 

Привітати діток, їх батьків, опікунів/піклувальників, прийомних батьків прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич, голова районної ради Михайло Марчук та секретар міської ради Людмила Михайленко.

У своєму зверненні до учасників заходу Микола Дмитрович зазначив, що дитинство – це світла пора, сповнена яскравих вражень, мрій та сподівань. І усі мрії тоді здаються досяжними, а всі заповітні бажання – здійсненними. Тож наше із вами завдання – зробити усе можливе для того, аби ці дитячі мрії стали реальністю, забезпечити нашим діткам щасливе теперішнє і благополучне майбутнє.

“Ми повсякденно повинні думати про майбутнє незалежної України, а це майбутнє завжди починається з нашої щоденної уваги до дитини”, - підкреслив він. З побажаннями усім міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя і світлої радості в кожній оселі, Микола Вашкевич висловив впевненість, що усі дітки, зростатимуть освіченими, вихованими, гарними людьми, а святий Миколай оберігатиме їх завжди від незгод  та даруватиме щастя, радість і надію.

Захід видався веселим та яскравим завдяки запальним танцям і пісням учасників художньої самодіяльності районного будинку культури та танцювальної групи “Браво”. Маленькі учасники свята з радістю приймали участь у різноманітних цікавих конкурсах та отримували у винагороду подарунки. Від організаторів заходу вони отримали солодкі подарунки.

Розпорядженням голови райдержадміністрації, яке щорічно поновлюється, встановлено шефство підприємств, установ, організацій району над статусними дітьми. Кожен із “шефів” готуючи подарунки своїм підопічним намагався відгадати, чого ж саме чекає дитина, здійснити її мрію.

Районна державна адміністрація вже другий рік опікується дитиною позбавленою батьківського піклування 10-ти річним Дмитром Ліщуком, учнем Ківерцівської експериментальної школи. Отримавши омріяний подарунок хлопчик був дуже щасливим. Сьогодні здійснилася мрія не лише Дмитрика, а й усіх статусних дітей, які були присутні на святі.

До окремих дітей, які з певних причин не змогли прибути на святкове дійство, до новорічних свят обов’язково завітають працівники служби у справах дітей та “шефи” закріплені за цими дітками з вітаннями і подарунками. Жодна дитина не залишиться поза увагою.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю