ДФРР 2017-го: надійшло 52 млн з Державного бюджету і 10 млн із обласного

14.09.2017

Початок четвертого кварталу уже не за горами, відтак, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик доручив профільним управлінням координувати ефективне використання коштів підрядними організаціями, що працюють на об’єктах соціальної інфраструктури. Про це керівник найвищої виконавчої гілки влади в області говорив сьогодні, 12 вересня 2017 року, під час робочої наради.

Так, із обласного фонду регіонального розвитку цьогоріч виділено 10 млн гривень на реалізацію 24 інвестиційних проектів, що стосуються енергозбереження, ремонту освітніх закладів, лікарень та інших об’єктів соціально-культурної сфери.

За словами начальника управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрія Кресака, станом на 8 вересня 2018 року розпорядникам коштів надійшло 5 млн 349,3 тис. гривень, що становить 53,5% від загальної суми передбачених коштів. Як зазначають розпорядники коштів, фактично виконано робіт уже на 4 млн 489,5 тис. гривень – 83,9%.

– Повністю освоєні кошти лише на двох об’єктах: вуличне освітлення села Григоровичі у Луцькому районі та реконструкція шатрової покрівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у смт Люблинець Ковельського району,  – додав Юрій Юрійович.

Окрім того, Станіслав Наумчик повідомив, що днями відбувся тендер на визначення виконавця робіт у Іваничівській центральній районній лікарні.

Із Державного фонду регіонального розвитку для реалізації станом на 1 вересня поточного року в область надійшло 524847 тис. гривень, які передбачено розписом по серпень включно, що становить 47% передбаченого обсягу для Волині на 2017 рік. Касові видатки склали 52842 тис. грн, зокрема з ДФРР –  27378,7 тис. грн та місцевих бюджетів  – 25463,3 тис. гривень.

Найбільше коштів ДФРР та місцевих бюджетів спрямовано на будівництво акушерсько-гінекологічного корпусу Волинського обласного перинатального центру у місті Луцьку – 25,6 млн.грн, будівництво загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів на 198 учнів в селі Любохини Старовижівського району та селі Осівці Камінь-Каширського району.

у 2017 році для Волині передбачено 113 млн гривень. Станом на 8 вересня поточного року, розпорядникам коштів надійшло 5 млн 349, 3 тис. гривень – 53,5% від загальної суми.

– Ми повинні активно працювати із розпорядниками коштів, аби фінанси були освоєні вчасно. Якщо виникають різного роду проблеми – маємо ефективно і швидко їх вирішувати, – резюмував Володимир Гунчик.

На інфраструктурну субвенцію для 15-ти волинських ОТГ цьогоріч виділили 50 млн 123 тисячі гривень. За словами начальника управління містобудування та архітектури Миколи Томчука, до сьогодні в об’єднаних територіальних громадах працювали над уточненням даних у заявках на отримання субвенції і 12 ОТГ, станом на 12 вересня поточного року, виконали роботу на 100%. Голобська та Княгининівська ОТГ теж перебувають на завершальному етапі. Загальна вартість уточнених заявок, де перерахована кошторисна вартість проектів складає 48 млн 500 тисяч гривень з яких 33 млн 421 тис. вже надійшли до області.

– У шести об’єднаних територіальних громадах уже розпочались роботи. Касові видатки по об’єктах у цих ОТГ становлять 2 млн 400 тисяч гривень, – зазначив Микола Іванович.

 

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації