Держслужбовці району вивчали правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні

09.11.2017

8 листопада  2017 року у Ківерцівській  райдержадміністрації, відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад області на 2017 рік відбувся  семінар  на тему “Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні. Електронні закупівлі” для суб'єктів ринку публічних закупівель, учасників торгів та  усіх зацікавлених осіб. У навчанні взяв участь перший заступник голови РДА Юліан Таранчук.

Фахівці Волинського обласного центру перепідготовки  та  підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Емілія Грищук, Ольга Мойсік, Микола Антонюк поінформували присутніх про сучасну нормативно-правовову базу у сфері закупівель, практичних аспектів застосування Закону України “Про публічні закупівлі”, реєстрацію на торговельних майданчиках. 

 Увага акцентувалася на нововведеннях у законодавстві, зокрема визначенні предмета закупівлі на основі єдиного закупівельного словника, плануванні (додаток і зміни), проведенні електронних закупівель  на допорогові показники, здійсненні публічних закупівель відповідно до законодавства тощо.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики