Чергова поїздка в зону АТО до наших земляків, що служать та воюють на сході нашої країни

30.07.2015

Днями районна громадська організація “Всеукраїнська спілка учасників АТО та волонтерів”, керівником якої є Артур Завальний за сприяння обласної спілки громадської організації “Всеукраїнська спілка учасників АТО та волонтерів, керівництва районної державної адміністрації, районної ради, координаційного центру з питань надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, сільських рад сіл Тростянець, Озеро та Гайове спільно із членом обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Валерієм Курстаком здійснили чергову поїздку у зону АТО.

Двома машинами поїздку розпочали із міста Маріуполь, далі по всій лінії оборони до міста Харків. Відвідали наших бійців у 14-ій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України, реактивно-артилерійському дивізіоні, танковому батальйоні, протитанковій батареї, ремонтно-відновлювальному батальйоні, 24-ій окремій Залізній механізованій бригаді, 130-му окремому розвідувальному батальйоні, 8 окремому батальйоні ДУК, батальйоні “Айдар” та ін.

Доставлено майже три тонни продуктів харчування та речей матеріально -технічного забезпечення. Так, завдяки допомозі підприємців Миколи Барабаша та Володимира Дейни доставлено прилад нічного бачення та GPS-навігатор.

Солдати надзвичайно зраділи такій допомозі та увазі волонтерів і керівників місцевої влади, адже на фронті будь-яка допомога та вісточка з дому – велике свято.

За словами Артура Завального у серпні цього року планується нова поїздка. Розповів, що за проханням наших хлопців необхідно зібрати - шкарпетки, вогнегасники, клейонки, чотирьохмісні палатки. Тому, запрошуємо небайдужих ківерчан до збору вкрай необхідних речей. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю