Чемпіонат району по волейболу відбувся вперше

06.12.2016

Вперше в нашому районі відбувся чемпіонат району по волейболу. У групових іграх приймали участь 7 команд: Ківерці-ветерани, Суськ, Берестяне, Липне, Холоневичі, Цумань, Ківерці-молодь.

Фінал відбувся в спортзалі Ківерцівської ДЮСШ. Розпочалися ігри з  урочистостей. Прозвучав гімн України, представники команд с. Холоневичі Олександр Снітюк та с. Липне Валерій Громик підняли прапор України. Представники влади – голова районної ради Григорій Недопад, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, перший заступник Ківерцівського міського голови  Ольга Поліщук – привітали спортсменів та побажали достойних перемог. Змагання також відвідали народний депутат України Ірина Констанкевич та депутат обласної ради Олександр Омельчук, що стало приємною несподіванкою для спортсменів та організаторів чемпіонату.

У фіналі, що проводилися у 2 етапи, зустрілися команди Ківерці-ветерани, Ківерці-молодь, Липне та Холоневичі. Особливо захоплююча та напружена боротьба розгорнулася в кінцевому підсумку між командами липненців  та холоневичівців. В результаті гри чемпіоном стала команда с. Холоневичі (тренер Анатолій Лебедюк). Друге місце посіли волейболісти с. Липне (тренер Анатолій Войтович), бронзовими призерами стали Ківерці-молодь (капітан команди М.Таргунаков).

         Прикро, що у змаганнях були представлені  тільки 7 команд територіальних громад, адже волейбольних команд є вдвоє більше в районі. Для цього є як об’єктивні, так і суб’єктивні причини – завершується рік, не вистачає коштів, але фактом є те, що не належно спрацювали сільські та селищні голови, які повинні були відрядити свої команди на змагання. Надіємося, що в майбутньому, а наш чемпіонат обіцяє буде постійним, братимуть участь набагато більше команд.

Сектор у справах молоді та спорту