Будівництво соціально – значимих об’єктів району - завжди в полі зору районної влади

04.09.2013

Нові соціальні ініціативи, проголошені Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем на засіданні Кабінету Міністрів України, спрямовані на поліпшення добробуту і якості життя громадян.

На виконання у районі завдань Президента України щодо будівництва та реконструкції соціально-значимих об’єктів триває реконструкція та ремонт вулиць і доріг комунальної власності, загальноосвітніх шкіл, дошкільних установ, закладів охорони здоров’я, насамперед у сільській місцевості;  реставрація і ремонт пам’яток архітектури. Крім цього, впроваджуються заходи щодо запобігання підтоплення населених пунктів та виникненню надзвичайної ситуації. Голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник постійно тримає в полі зору проведення будівельних та ремонтних робіт соціально-значимих об’єктів району, виїжджаючи на місця та особисто контролюючи.

Сьогодні Зіновій Богданович здійснив робочу поїздку по населених пунктах району. Зокрема він відвідав центральну районну лікарню, де тривають ремонтні роботи у ”колишньому дитячому відділенні”. Після завершення ремонтних робіт там планується розмістити діагностичне та реанімаційне відділення. Для зручності і кращого обслуговування маленьких пацієнтів створено центр здоров’я дітей: в одному приміщенні поєднано дитячу поліклініку і стаціонарне дитяче відділення. З його роботою також ознайомився керівник району.

Також Зіновій Богданович побував у приміщенні районної громадсько-політичної газети “Вільним шляхом” де поспілкувався з редактором Людмилою Якимчук та редакційним колективом і центр дитячої та юнацької творчості, де нещодавно був проведений капітальний ремонт.

В рамках робочої поїздки очільник району відвідав і загальноосвітню школу міста Ківерці №4. Він оглянув відремонтовані до 1 вересня кабінети, облаштовані душові та санітарні кімнати, харчоблок, актовий та спортивний зали. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 є найбільшим загальноосвітнім закладом у місті. Тут навчається 705 дітей. Директор закладу Наталія Беньковська розповіла, що школа постійно оновлюється. Допомагають їй у цьому і влада, і колишні випускники, і учні та їх батьки. У школі є хореографічний кабінет, конференц-зал, музей бойової слави. Всі приміщення, які колись були “закинутими” зараз використовуються. Зокрема, зроблено новий гардеробний кабінет. Учні школи зібрали жолуді, які в ДП ”Ківерцівське ЛГ” обміняли на деревину та спільно з вчителями на уроках трудового навчання виготовили вішаки для одягу. Один із занедбаних кабінетів переобладнали під спортивний зал для учнів молодших класів. Ще в одному приміщенні зараз проходять ремонтні роботи. Після їх завершення тут буде зал де діти будуть займатися спортом, зокрема плануються заняття  боксом.

Поспілкувався Зіновій Богданович у ході робочої поїздки і з директором ДП “Ківерцівське ЛГ” Віктором Стахнюком та відвідав будівництво храму рівноапостольної княгині Ольги.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю