Бійці отримали допомогу від волонтерів

04.08.2015

Чергова поїздка Ківерцівської Самооборони за сприяння координаційного центру з питань надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям в зону проведення антитерористичної операції відбулась цими днями.

Понад 3 тонни  продуктів харчування, одягу, 5 маскувальних сіток, що виготовила активна молодь YOUth Active  та інших необхідних речей було завезено бійцям 14-ої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, 53 бригади 3-го батальйону поселення Новобахмутівки, батальйону “Світязь”, Національної Гвардії у місті Кримське, блок пост Національної Гвардії біля міста Щастя.

До збору усього необхідного долучилися: ТзОВ “Волиньагропродукт”(Володимир Маковецький), ТзОВ “Ківерцівське РТП”, СФГ “Золота нива”, ТзОВ “Тартак”, ТОВ “Атлант плюс”, мінімаркети “ABC” і “7/23” та підприємці Ігор Дмитрук, Олена Жижко, Руслан Кондратюк, Олег Красковський, Ірина Величко, Олександр Коваленко, Інна Балаескур, Анатолій Байцим, Руслан та Сергій Шевчуки, Світлана Салій,  Олег Сапіжук, Сергійові Локотько та ін. Подяка сім'ї Трубайло, які спекли дві коробки випічки.  

Всім, хто долучився до цієї доброї справи подяка від керівництва району,  Самооборони та від самих бійців. Окрема подяка Чухрію Сергію за доставку власним автомобілем вантажу в зону АТО.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю