Бережіть природу, адже майбутнє нашого лісу – у наших руках!

14.03.2017

Всім нам не раз доводилося побувати  в лісі, відчувати аромат столітніх сосен, дубів.

Вислів “Ліс – це наше багатство” настільки звичний для нас, що ми навіть не замислюємося про його глибинну суть. А між тим на нашій планеті є багато куточків, де люди можуть тільки помріяти про прохолоду лісової гущавини чи цілющий запах сосни. Вчені підрахували: якщо розділити кількість всіх дерев, що ростуть на Землі, на кількість людей, що живуть на планеті, то на кожного з нас припаде не більше 60 дерев. Погодьтеся, це зовсім небагато! А між тим щодня Земля втрачає більше 1,5 га лісів. Тому кожен з нас має докласти всіх зусиль, щоб залишити нащадкам зелені ліси, а не пустелю.

Щороку навесні державними лісовими господарствами організовується акція “ Майбутнє лісу у твоїх руках!“, яка проходить за широкої участі учнівської та шкільної молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ.

Ця акція  у нашому районі проводиться вже не один рік. ЇЇ метою є створення нових, молодих лісів та привернення уваги громадськості і молоді до такого важливого та відповідального процесу.

Сьогодні державні службовці – працівники районної державної адміністрації та районної ради, долучилися до проведення акції та під пильним наглядом лісівників гуртом протягом кількох годин висадили саджанці сосни звичайної та дуба на загальній площі у 2,1 га на території Сокиричівського лісництва.

Лісові культури будуть рости і через роки радувати своєю величчю та красою, а кожен учасник, напевне, назавжди запам’ятає день, коли зробив особистий внесок в озеленення рідного краю.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації