Служба за контрактом

Волинські контрактники отримують «підйомні»

На Волині першими започаткували виплату так званих «підйомних» – фінансової допомоги з місцевих бюджетів для тих, хто зголосився укласти контракт на військову службу. То – суттєва поміч родинам, годувальники яких вирішили бути професійними військовими й стали на захист вітчизни.

Практично в кожному районі місцеве самоврядування прийняло вішення про виплату «підйомних». Є регіони на Волині, де дорогу надають навіть із… сільської казни.

Dokladnishe

Служба за контрактом – пріоритетний напрямок комплектування Збройних Сил України

«Той хто не дбає про власну армію, з часом буде годувати чужу» – цей вислів набув чималої популярності впродовж останніх двох років. Адже саме стільки наша держава бореться за власну цілісність і незалежність. В період таких важких для країни викликів долі вся ставка робиться на військо. Але, на превеликий жаль, впродовж не одного року нашу армію розвалювали і знезброювали, не рахувалися з потребами військовослужбовців і хотіли звести оборону країни нанівець.

Dokladnishe

Звернення Головної військової прокуратури до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби

Усі кримінальні провадження про самовільне залишення військовослужбовцями місця служби зареєстровані виключно на підставі письмових повідомлень про це командування частин і підрозділів відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

Самовільне залишення військової частини або місця служби (Стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину, котрий триває протягом усього періоду доти, доки особа, про яку командування повідомило правоохоронні органи, не буде затримана, або не з’явиться із зізнанням.

Dokladnishe

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Гідна зарплата від 7 000 гривень

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

Dokladnishe

Військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, але згодом пішли на «контракт», не притягатимуть до відповідальності

Ні для кого не секрет, що серед мобілізованих військовослужбовців вистачає так званих бігунів. Себто тих осіб, котрі самовільно залишили військові частини. Зрозуміло, що такі дії розцінюються, як серйозне порушення. А відтак передбачена й відповідальність.

Одначе тих, хто в результаті вирішив укласти контракт на військову службу, але не вчиняв тяжких злочинів, притягувати до відповідальності не будуть.

Dokladnishe

КОНТРАКТНА АРМІЯ – ПРОФЕСІЙНЕ ВІЙСЬКО НОВОГО ЗРАЗКА

Набір до контрактного війська – у розпалі. Відтак триває й активна інформаційна кампанія щодо популяризації, а головне – роз’яснення переваг та пропонованих державою соціальних гарантій для тих військовослужбовців, котрі вирішили захищати батьківщину у лавах професійної контрактної армії.

Чергову порцію відеоматеріалів виготовили за підтримки Міністерства оборони України.

На підтримку контрактної служби поважне відомство запустило у ротацію чотири коротких відеороликів соціальної реклами. Кожен – коротка розповідь про військову спеціальність чи вид військ.

Dokladnishe

Військова служба за контрактом – майбутнє Української армії

В умовах продовження бойових дій на сході країни питання якісного комплектування Української армії, насамперед за рахунок військовослужбовців за контрактом, залишається вкрай актуальним. Сьогодні у районному військкоматі відбулася робоча нарада з питань успішного виконання цього завдання.

Dokladnishe

Контрактна армія – нагальна необхідність та вимога часу

Минулого року майже в усіх областях були сформовані й діяли регіональні програми допомоги з’єднаним військовим частинам Збройних Сил України, що дозволило додатково акумулювати більше 58 млн грн на підтримку військовослужбовців України. Звісно, долучилася до цього процесу і Волинська область: вклад – 9 млн грн.

Dokladnishe

Військова служба за контрактом – почесна і добре оплачувана робота

Про військову службу за контрактом у запитаннях та відповідях.

Які умови прийняття на військову службу за контрактом?
На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

Dokladnishe