Енергозбереження

Впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів в районі за 12 місяців 2018 року

На виконання плану заходів, передбачених Регіональною програмою підвищення енергоефективності у Волинській області на 2011-2020 роки, установами та організаціями усіх форм власності району за 12 місяців 2018 року впроваджено 90 енергозберігаючих заходів на 24 об’єктах.

Dokladnishe

Впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів в районі

В І півріччі 2018 року впроваджено 39 енергозберігаючих заходів на 20 об’єктах, загальна вартість розробки і впровадження яких в господарському комплексі району за даний період склала 812,1 тис.грн., зекономлено 50,9 тонни умовного палива на суму 313,2 тис.грн. За рахунок здійснення вказаних заходів одержано економію 100,6 тис.кВт.год. електроенергії та 105,9 Гкал. теплоенергії.

В промислових та інших підприємствах і організаціях виробничої сфери впроваджено ряд енергозберігаючих заходів, а саме:

Dokladnishe

Впровадження енергозберігаючих заходів в господарському комплексі району в 2017 році

На виконання плану заходів, передбачених Регіональною програмою підвищення енергоефективності у Волинській області на 2011-2020 роки, установами та організаціями усіх форм власності району в 2017 році впроваджено 120 енергозберігаючих заходів на 33 об’єктах.

Dokladnishe

Інформація Про стан впровадження енергозберігаючих заходів в господарському комплексі району протягом 9 місяців 2017 року

На виконання плану заходів, передбачених Регіональною програмою підвищення енергоефективності у Волинській області на 2011-2020 роки, установами та організаціями усіх форм власності району за І – ІІІ квартал 2017 року впроваджено 72 енергозберігаючих заходів на 30 об’єктах.

Dokladnishe

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.

Dokladnishe

Інформація Про стан впровадження енергозберігаючих заходів в господарському комплексі району в І півріччі 2017 року

На виконання плану заходів, передбачених Регіональною програмою підвищення енергоефективності у Волинській області на 2011-2020 роки, установами та організаціями усіх форм власності району в І півріччі 2017 року впроваджено 37 енергозберігаючих заходів на 20 об’єктах.

Dokladnishe

Про впровадження заходів з енергозбереження в господарському комплексі Ківерцівського району за І квартал 2017 року

На виконання плану заходів, передбачених Регіональною програмою підвищення енергоефективності у Волинській області на 2011-2020 роки, установами та організаціями усіх форм власності району в І кварталі 2017 року впроваджено 23 енергозберігаючих заходів на 16 об’єктах.

Dokladnishe

Сергій Савчук:У Iкварталі цього року ще 200 родин встановили сонячні панелі та почали заробляти на «чистій» електроенергії

В Україні спостерігається позитивна динаміка попиту на сонячні панелі з боку населення. Незважаючи на холодну пору року танизку зимово-весняних свят, у I кварталі 2017 року ще 200 родин встановили приватні сонячні електростанції загальною потужністю 3,4МВт.

Dokladnishe

Держенергоефективності спільно з місцевими органами влади започатковує масштабне впровадження енергоменеджменту у бюджетних установах

Голови облдержадміністрацій та міських рад взяли на себе зобов’язання впроваджувати системи енергоменеджменту у школах, дитсадках, лікарнях та інших бюджетних закладах. Надавати їм підтримку у цьому буде Держенергоефективності. Про це йдеться у Меморандумах, підписаних сторонами у ході III Форуму енергоефективного партнерства.

Dokladnishe

Сергій Савчук: IIIФорум енергоефективного партнерства засвідчивпослідовну цілеспрямовану політику Урядуу сфері енергоефективності

Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».

 

Dokladnishe

Сторінки