Звернення голови районної державної адміністрації

Раді вітати Вас на WEB-сторінці Ківерцівської районної державної адміністрації.

Наш край багатий славною історією, унікальною природою. Більше 125 років тому Ківерці розпочали свою історію з будівництва залізничної станції, що була важливим транспортним центром, а сьогодні набула нового європейського вигляду і значення

Старовинне селище Олика із замком князя Радзивілла хранить свої таємниці більше як 850-літньої давнини.

Цуманські ліси багаті реліктовими рослинами і тваринами. У недалекому майбутньому тут буде створений ландшафтний заповідний парк "Цуманська пуща".

Наша земля - колиска видатних людей. Саме вона подарувала світові корифея української науки, видатного математика 20 століття Михайла Кравчука, музей якого знаходиться в селі Човниця.

Працьовиті й добрі люди є домінантою успіху в економічному, духовному і культурному розвитку. Завдяки їм розвивається виробництво, впроваджуються нові форми господарювання. З року в рік нарощують темпи виробництва Ківерцівський та Цуманський держлісгоспи, свою продукцію випускає ВАТ "Кульчинський силікатний завод". Далеко за межами району відоме і успішно веде будівництво ЗАТ "Електро". Ківерцівський паркет - візитна картка нашого краю - відомий не тільки в Україні.

У загальній структурі економіки переважає сільськогосподарське виробництво. 33 агроформування різних форм власності спеціалізуються на вирощуванні зернових культур, цукрових буряків, картоплі. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво.

Наш район є піонером у розвитку "зеленого туризму" на Волині. Чарівні господині агросадиб Жидичина, Озера, Холоневич завжди раді як вітчизняним, так і закордонним гостям, які хочуть відчути радість спілкування з природою, доторкнутися душею до історії нашого краю.

Тому будемо раді зустрічі, як відвідувачам нашого WEB-сайту, так і гостям нашого району.