Впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів в районі

В І півріччі 2018 року впроваджено 39 енергозберігаючих заходів на 20 об’єктах, загальна вартість розробки і впровадження яких в господарському комплексі району за даний період склала 812,1 тис.грн., зекономлено 50,9 тонни умовного палива на суму 313,2 тис.грн. За рахунок здійснення вказаних заходів одержано економію 100,6 тис.кВт.год. електроенергії та 105,9 Гкал. теплоенергії.

В промислових та інших підприємствах і організаціях виробничої сфери впроваджено ряд енергозберігаючих заходів, а саме:

- на ДП «Ківерцівське лісове господарство» замінено електродвигун потужністю 7,8 кВт/год на менш енергоємний та переобладнано 31 лампу електроосвітлення з заміною звичайних ламп розжарювання на енергоощадні.

- на ДП «Цуманське лісове господарство» замінено метало галогенові прожектори освітлення на більш економічні LED прожектори у кількості 12 шт.

- Цуманською виправною колонією № 84 проведено заміну дерев’яних вікон на металопластикові у кількості 9 шт., а також світодіодних ламп потужністю 33 Вт у кількості 3 шт.

Всього підприємствами та організаціями промисловості було впроваджено 8 енергозберігаючих заходів загальною вартістю 66,0 тис.грн. Розрахунковий економічний ефект від впровадження заходів склав 33,4 тис.грн.

У підвідомчому закладі Ківерцівської райспоживспілки в магазині "Меблі", що по вул.Соборності у м. Ківерці здійснено заміну віконних та дверних блоків на металопластикові, проведено заміну покрівельного шиферу з утепленням на магазині №1 по вул.Незалежності, 14а м.Ківерці на суму 130,0 тис.грн.

Ківерцівською міською радою проведено заміну 82 світильників вуличного освітлення на світодіодні.

Всього в житлово-комунальній сфері на впровадження енергозберігаючих заходів було використано коштів на суму 247,5 тис.грн. Розрахунковий економічний ефект склав 106,9 тис.грн.

За рахунок бюджетних та залучених коштів, в закладах та установах району було впроваджено 23 енергозберігаючих заходів, вартістю 491,7 тис.грн. (у т.ч. за кошти місцевого бюджету – 488,7 тис.грн.). Зекономлено 38170,0 тонн умовного палива на суму 242,7 тис.грн.

Протягом даного періоду в бюджетних закладах району проведено переобладнання електроосвітлення із заміною 469 звичайних ламп розжарювання на енергоощадні лампи, що дасть можливість зекономити          44,4 тис.кВт.год. електроенергії на суму 101,6 тис.грн. Найбільше встановлено енергозберігаючих ламп Жидичинською ОТГ у кількості 399 шт. та у відділеннях Волинської обласної психіатричної лікарні № 2 смт. Олика (25 шт.).

Всі бюджетні установи району оснащені приладами обліку споживання паливно-енергетичних ресурсів.