Відділ ведення Державного реєстру виборців

 Віддлі ведення державного реєстру виборців апарату Ківерцівської районної державної адміністрації

адреса: 45200, Волинська обл., м. Ківерці, вул.Незалежності, 20 (I поверх, каб.11)

 тел. (03365) 40 621, факс (03365) 213 27

 e-mail: vvdrv@kivadm.gov.uа

 Посадові інструкції працівників

Начальник відділу: Павловський Валентин Віталійович

Головний спеціаліст: Поліщук Інна Владиславівна

Спеціаліст ІІ категорії: Лєсунов Валерій Олександрович

 Графік роботи відділу

понеділок — четвер з 8.00 до 17.15

 п’ятниця — з 8.00 до 16.00

 перерва на обід з 13.00 до 14.00

 субота, неділя — вихідні

Графік прийому громадян

понеділок — четвер з 9.00 до 16.00

 п’ятниця — з 9.00 до 15.00

Короткий календарик виборця

17 липня 2016 року з 08.00 год. до 20.00 год. проводитимуться проміжні вибори народного депутата в одномандатному виборчому окрузі № 23, що включає Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони (центр – смт Маневичі). З собою треба мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України або військовий квиток. Без пред’явлення цих документів ви не зможете проголосувати!

На сьогодні ефективно працює веб-ресурс «Особистий кабінет виборця», розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців. Завдяки цьому ресурсу в Інтернеті, прямо зараз витративши близько 5 хвилин часу, можна перевірити, чи є Ви в цьому Реєстрі і за якою адресою туди включені і, отже, чи будете ви у списку виборців на виборчій дільниці у день виборів.

З 06.07.2016 включно кожен виборець (у лікарні - з 10.07.2016) має право ознайомитися в приміщенні дільничної виборчої комісії (далі - ДВК) звичайної виборчої дільниці та спеціальної виборчої дільниці, утвореної в установі виконання покарань, слідчому ізоляторі, лікарні з попереднім списком виборців та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

До 06.07.2016 включно ДВК надсилає або доставляє в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення, яким повідомляє про включення його до попереднього списку виборців відповідної виборчої дільниці, адресу ДВК, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

Якщо виборець не отримав запрошення на вибори, або якщо після ознайомлення з цим запрошенням чи попереднім списком виборців він помітив якісь неточності щодо себе або інших осіб, або не виявив себе/інших осіб у списку виборців виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців або ДВК з відповідною заявою до 11.07.2016 включно.

Якщо ж виборець (зокрема, член виборчої комісії) хоче проголосувати не за місцем свого постійного проживання (реєстрації житла), а за місцем фактичного перебування у день виборів (у зв’язку з роботою, навчанням, фактичним проживанням за іншою адресою тощо), то він може це зробити звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців (за місцем проживання чи перебування) із заявою про тимчасову зміну місця голосування та підтверджуючими документами (довідка з роботи, навчального закладу, наказ про відрядження, свідоцтво на право власності на квартиру/будинок, договір оренди/користування житлом тощо).

            Однак, під час проведення в одномандатному виборчому окрузі повторного голосування по кандидатах у народні депутати України чи повторних або проміжних виборів народного депутата України орган ведення Реєстру може тимчасово змінити місце голосування виборцю, в тому числі члену виборчої комісії, якщо його виборча адреса належить до території одномандатного виборчого округу, в якому проводяться такі вибори (повторне голосування), та виборча дільниця, яку він просить визначити місцем його голосування, розташована на території цього одномандатного виборчого округу.

Таку заяву необхідно подати до вказаного органу до 11.07.2016 включно.

Якщо виборець виявив неточності у списку виборців, але пропустив строки подання відповідної заяви до ДВК або органу ведення Державного реєстру виборців, то він може це виправити звернувшись із позовом про уточнення списку виборців до місцевого суду до 14.07.2016 включно. При цьому державне мито не сплачується. Таке рішення суду виборець має передати відповідній ДВК до 17.07.2016 (дня голосування) включно.

Якщо виборець несподівано захворів, що призвело до тимчасової нездатності самостійно пересуватися, то він може до 20.00 год. 15.07.2016 звернутися до відповідної ДВК із власноручно написаною заявою про надання можливості проголосувати за місцем перебування з доданою до цієї заяви довідкою про стан здоров’я, виданою медичною установою (лікарнею, амбулаторією, ФАП, поліклінікою тощо). ДВК може перевірити відомості заяви та довідки і за результатами такої перевірки включити (або не включити) виборця до витягу із списку виборців для голосування «на дому».

Якщо у запрошенні виборця є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, але він бажає проголосувати на своїй виборчій дільниці, то йому слід письмово або особисто повідомити про своє бажання відповідну ДВК до 12.00 год. 16.07.2016.

У день голосування (17.07.2016) зміни у список виборців вносяться виключно на підставі рішення суду, а ДВК має право лише виправляти неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера будинку чи квартири.

Завчасно перевірте себе у списках виборців, щоб реалізувати своє право голосу!

Прийдіть 17 липня 2016 року на свою виборчу дільницю і проголосуйте за нового депутата від 23 округу!

Виборець має знати

Відділ адміністування державного реєстру виборців обласної державної адміністрації

Положення про відділ ведення Реєстру

Заява про тимчасову зміну місця голосування

Інструкція користувача системи відеоспостереження

Інструкція Представника по роботі з Програмно-апаратним комплексом на дільничній виборчій комісії 

Постанова ЦВК "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси"

 

Виборче законодавство

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (ВИТЯГ) Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ Про Державний реєстр виборців Завантажити
ЗАКОН уКРАЇНИ  Про звернення громадян Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори Президента України Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори народних депутатів України Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ  Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної  Республіки Крим, місцевих рад та сільських,  селищних, міських голів Завантажити
ЗАКОН УКРАЇНИ  Про всеукраїнський та місцеві референдуми Завантажити
ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  від 1 квітня 2011 року №57 " Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси" Завантажити