”Телефон довіри” райдержадміністрації

 Відповідно до ст. 40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» та «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та всебічного вивчення громадської думки у Ківерцівській районній державній адміністрації працює «Телефон довіри», як один із засобів забезпечення зворотного зв'язку керівництва райдержадміністрації з громадськістю.

На «Телефон довіри» в райдержадміністрацію можна звертатись  за номером: (0265) 21 356  щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08.00 до 17.00 години у п’ятницю з 08.00 до 16.00 години, обідня перерва з 13.00-14.00.

«Телефон довіри» працює з метою :

  • поширення зворотнього зв'язку з мешканцями району;
  • надання інформаційних послуг;
  • оперативного реагування на гострі проблеми жителів району;
  • невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених унаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян.

Основними завданнями функціонування «Телефону довіри» в райдержадміністрації є:

  • надання інформаційних послуг громадянам, які опинилися в складних життєвих обставина, що стало причиною звернення через «Телефон довіри» до райдержадміністрації;
  • оперативний розгляд порушених громадянами питань.