Пропозиція співпраці від Іспано-Української Торгової Палати до відома суб’єктів господарювання району

Інформуємо, що 15-16 жовтня 2015 року в місті Валенсія, Іспанія, відбудеться «Іспано-Український бізнес-форум 2015», в якому візьмуть участь потужні іспанські бізнесмени та інвестори, виробники та торгові фірми із різних галузей та представники банківського бізнесу, де буде зручна нагода знайти бізнес-партнерів в Європі та вигідно продати/купити свій продукт/послуги, а також придбати нерухомість, відкрити свій бізнес, отримати інформацію про навчання свої дітей, а також інформацію щодо отримання всіх юридичних дозволів на проживання та ведення бізнесу в цій чудовій країні.

Іспано-Українська Торгова Палата (ІУТП) є офіційною юридичною іспанською структурою, неурядовою організацією, яка діє згідно зі Статутом Іспано-Української Торгової Палати, працює згідно з іспанським законодавством і ставить за мету розвиток економічних відносин та сприяння торгівлі й інвестиціям між Україною та Іспанією шляхом організації та підтримки торгових місій, семінарів та бізнес-конференцій, поширення ділового досвіду; надання доступу до інформаційних ресурсів діловим колам Іспанії та України; представлення і захист членів Палати, які керуються чесними й відкритими принципами діяльності, що регулює чинне законодавство; сприяння розквіту підприємництва, а також стимулювання залучення інвестицій в економіку України,

Основне завдання ІУТП (CCIU) – працювати на ринках України та Іспанії, співпрацювати з партнерами з інших країн, бути їхніми лобістами у взаєминах із бізнесом та урядами, центральними та регіональними.

Своє завдання Палата реалізує через:

- організацію господарчих місій;

- тренінги та курси;

- семінари та конференції;

- професійне обслуговування виставок;

- видання періодичних рекламних матеріалів;

- допомогу підприємствам у пошуку надійних торгових партнерів;

- тісну співпрацю з Посольством України в Королівстві Іспанія, Генеральним консульством у м. Барселона, консульством у м. Малага, Почесним консульством України в м. Валенсія, Посольством Королівства Іспанії в Україні, органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями української діаспори та підприємцями, ЗМІ.

ІУТП пропонує професійні юридичні консультації, допомогу у відкритті підприємств, філій та представництв на території Іспанії та України, допомогу в отриманні різних дозволів, сертифікатів та свідоцтв, в навчанні та придбанні нерухомості тощо. А також послуги щодо розміщення рекламних матеріалів фірм у виданнях Палати, які розповсюджують серед іспанських та українських фірм, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Засновники Палати мають десятирічний досвід в організації українсько-іспанських заходів. З їх допомогою відбувалися зустрічі Торгово-промислових палат України та Іспанії, зустрічі з регіональними палатами Іспанії та України.

ІУТП має великий досвід надання консалтингових послуг через структуру Асоціації “Україна” та Федерацію українських асоціацій в Іспанії. До Статутів Асоціації та Федерації також було внесено розділи про сприяння розвитку економічних відносин між Іспанією та Україною.

ІУТП взяла участь у багатьох торгово-виставкових заходах в Іспанії та Україні, де представляла одночасно обидві держави. Зорганізувала багато господарчих місій, учасники яких змогли успішно знайти контакти для співпраці.

Має значний досвід проведення семінарів та курсів на тему чинного в Україні законодавства у сфері податків, мита, банківської та інвестиційної діяльності, вільних економічних зон, зовнішньої торгівлі тощо. З допомогою українських та іспанських партнерів, які вже мають великий досвід роботи з Україною, може надати всі без винятку юридичні та бухгалтерські послуги.

Володіє інформацією щодо дотацій та коштів з державного бюджету і фондів ЄС, які призначено на підтримку експорту та розвиток підприємств.

З питаннями звертайтеся за адресою:

“Camara de Comercio Española-Ucraniana para el desarrollo”

(Іспано-Українська Торгова Палата для розвитку)

c/ Ingeniero Vicente Picho – 5, bajo 2a izquierda, 46020 Valencia, España.

Tel.: 963 89 08 67, Móv. 670 720 149.

Е-mail: ukrspainpalata@gmail.com, ukraina2004@rambler.ru.

Представництво Іспано-Української Торгової Палати в Україні:

+38 067 65 65 792

Засновники ІУТП (CCIU) мають досвід і чудово розуміють важливість створення організації, яка б координувала і надала можливість підприємцям України та Іспанії отримувати правдиву, надійну та вчасну інформацію щодо можливості розвитку бізнесу в обидвох країнах, придбання нерухомості, дозволу на проживання та можливість розвитку бізнесу в Іспанії та Україні. Засновники твердо переконані в тому, що шлях України – це європейська інтеграція, і готові робити все, щоб наблизити той час, коли Україна, зокрема з допомогою Іспанії, буде в Європейській Економічній Співдружності, в демократичному суспільстві, де насамперед сповідують права людини, права особистості як виробника всіх людських благ.

Інформація про Іспано-Українську Торгову Палату розміщена на сайті: www.spain-ukraine.com

Управління економіки райдержадміністрації