Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 0721884300:02:000:1183) за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ) Ківерцівського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Ківерцівська районна державна адміністрація.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної державної адміністрації                                http://kivadm.gov.ua – 05 вересня  2019 року. Публікація заяви в газеті «Афіша Волині» – 05 вересня  2019р., в газеті «Програма-Панорама» – 05 вересня 2019 р.

Дата подання Детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 0721884300:02:000:1183) за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ), повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та детального плану території на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної державної адміністрації                                http://kivadm.gov.ua – 10 жовтня 2019 року. Публікація в газеті «Афіша Волині» – 3 жовтня 2019 р., в газеті «Програма-Панорама» – 10 жовтня 2019 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.      

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 1 листопада 2019 р. об 11:00 годині в приміщенні Тростянецької сільської об’єднаної територіальної громади за адресою: 45214, Волинська обл., Ківерцівський район, с. Тростянець, вул. Волі, буд. 23.;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Ківерцівська РДА. Адреса: 45200, м. Ківерці, вул. Незалежності, 20, Волинської області.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Ківерцівська РДА. Адреса: 45200, м. Ківерці, вул. Незалежності, 20, Волинської області. Електронна адреса – post@kivadm.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - Волинська обл., м. Ківерці, вул.Незалежності, 20.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.