Оголошення!

Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі, що виступає Органом управління Програми, та Спільний технічний секретаріат Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 повідомляє про початок громадських слухань проекту Спільної операційної програми для Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, які триватимуть до 10червня 2015 року.

Метою проведення громадських слухань є вивчення думки та одержання зауважень щодо розв’язань, запропонованих в рамках Програми.

Зауваження до проекту Спільної операційної програми

З метою подання зауваження до проекту Спільної операційної програми, будь ласка, заповніть форму онлайн на веб-сторінці Міністерства інфраструктури та розвитку Польщі www.mir.gov.pl   або www.ewt.gov.pl. Форма для зауважень також розміщена на сторінці Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 www.pl-by-ua.eu. Зауваження подані в будь-якій іншій формі розглядатися не будуть.

Кінцевий термін подання зауважень – 10 червня 2015 р.

Громадські слухання є відкритими для всіх зацікавлених сторін, зокрема, для органів місцевої влади, соціально-економічних партнерів, державних адміністрацій, НУО, академічних кіл тощо. 

Ознайомитись із змістом проекту Спільної операційної програми можна завантаживши документ за посиланням внизу сторінки.

Ми також запрошуємо Вас взяти участь в конференціях громадських слухань проекту Спільної операційної програми. Дати та місця проведення конференцій:

Білорусь: Мінськ 21.05.2015

Україна: Львів, 02.06.2015

Польща: Люблін, 03.06.2015

Детальна інформація щодо конференцій громадських слухань та реєстраційна форма знаходяться на сторінці Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Польща-Білорусь-Україна 2007-2013: www.pl-by-ua.eu.

Розгляд зауважень

Після проведення громадських слухань всі зауваження, подані до кінцевого терміну, буде проаналізовано та подано на розгляд Спільній робочій групі для підготовки Програми транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Загальна інформація

Програма буде надавати підтримку заходам в рамках 4 тематичних цілей:

Промоція місцевої культури та охорона історичної спадщини;

Покращення доступності регіонів, розвиток надійного та стійкого до кліматичних впливів транспорту,  комунікаційних мереж і систем;

Спільні виклики у сфері безпеки; 

Покращення управління кордонами та управління безпекою, мобільністю та міграцією.

Індикативний бюджет Програми транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 складає 175,8 млн. євро з Європейського Інструменту Сусідства та  Європейського Фонду Регіонального Розвитку. Пропонований  розподіл бюджету на тематичні цілі Програми виглядає наступним чином:

Тематична ціль

Сума в євро

Промоція місцевої культури та охорона історичної спадщини

30 852 777,85

Покращення доступності регіонів, розвиток надійного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних мереж і систем

53 399 038,59

Спільні виклики у сфері безпеки

42 323 682,44

Покращення управління кордонами та управління безпекою, мобільністю та міграцією

31 643 874,72

10% загального бюджету Програми буде призначено на технічну допомогу Програми.

До території Програми  входять такі регіони:

Основні регіони:

Польща: Кросненський, Перемишльський, Бялостоцький, Ломжинський, Сувальський, Бяльський, Хелмсько-замойський та Остроленцько-сєдлєцький субрегіони;

Білорусь: Гродненська та Брестська області;

Україна: Львівська, Волинська, Закарпатська області

Прилеглі регіони:

Польща: Жешівський, Тарнобрезький, Пулавський та Любельський субрегіони

Білорусь: Мінська (включаючи м. Мінськ) та Гомельська області;

Україна: Рівненська, Тернопільська та  Івано-Франківська області.

Департамент призначення та сертифікації Міністерства інфраструктури та розвитку Польщі виконуватиме функцію Органу управління. Наступні інституції виконуватимуть функції Національних органів: Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі, Міністерство закордонних справ Білорусі та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.. Орган-посередник буде розташований в Центрі європейських проектів у Варшаві.

Оцінка впливу на навколишнє середовище

Детальна інформація щодо громадських слухань проекту Стратегічної оцінки впливу на навколишнє середовище буде розміщена найближчим часом на сайті Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Польща-Білорусь-Україна 2007-2013:  www.pl-by-ua.eu

Завантажити:

Проект Спільної операційної програми (англійська версія)

Проект Спільної операційної програми (українська версія)