Інформація Про стан впровадження енергозберігаючих заходів в господарському комплексі району в І півріччі 2017 року

На виконання плану заходів, передбачених Регіональною програмою підвищення енергоефективності у Волинській області на 2011-2020 роки, установами та організаціями усіх форм власності району в І півріччі 2017 року впроваджено 37 енергозберігаючих заходів на 20 об’єктах.

Загальна вартість розробки і впровадження енергозберігаючих заходів в господарському комплексі району за даний період склала 5781,2 тис.грн., зекономлено 22,2 тонни умовного палива на суму 77,7 тис.грн. За рахунок здійснення вказаних заходів одержано економію 27,8 тис.кВт.год. електроенергії, 37,4 Гкал. теплоенергії та 9,1 т.у.п. інших видів палива. 

В промислових та інших підприємствах і організаціях виробничої сфери впроваджено ряд енергозберігаючих заходів, а саме:

На території ДП «Ківерцівське лісове господарство» на території лісокомплексу замінено 45 ламп розжарювання на енергозберігаючі

На підприємстві ПАТ «Кульчинський силікатний завод» встановлено частотний перетворювач АТ V212 HD 75 N4 на електродвигун димососа.

Всього підприємствами та організаціями промисловості було впроваджено 3 енергозберігаючих заходів загальною вартістю 94,7 тис.грн. За рахунок здійснення вказаних заходів передбачається одержати економію 8,1 тис.кВт.год. електроенергії та 1,2 Гкал. Теплоенергії. Розрахунковий економічний ефект від впровадження заходів склав 77,5 тис.грн.

У підвідомчих закладах Ківерцівської райспоживспілки в магазині "Меблі", що по вул. 17 Вересня у м. Ківерці та у магазині с.Кульчин здійснено заміну віконних та дверних блоків на металопластикові.

У Ківерцівському відділення ПАТ «Волиньгаз» проведено повірка електролічильників однофазного та трьохфазного.

Всього в житлово-комунальній сфері на впровадження енергозберігаючих заходів було використано коштів на суму 16,2 тис.грн. Розрахунковий економічний ефект склав 3,1 тис.грн.

За рахунок бюджетних та залучених коштів, в закладах та установах району було впроваджено 31 енергозберігаючий заходів, вартістю 296,9 тис.грн. (у т.ч. за кошти місцевого бюджету – 252,3 тис.грн.). Зекономлено 19,4 тонн умовного палива на суму 60,5 тис.грн.

Протягом даного періоду в бюджетних закладах району проведено переобладнання електроосвітлення із заміною 75 звичайних ламп розжарювання на компактні люмінесцентні енергоощадні лампи, що дасть можливість зекономити 3,35 тис.кВт.год. електроенергії на суму 6,7 тис.грн. Найбільше встановлено енергозберігаючих ламп в підвідомчих закладах у відділеннях Волинської обласної психіатричної лікарні № 2 смт. Олика, та Ківерцівського медичного коледжу, Олицької селищної ради, Звірівської, Грем’яченської, Журавичівської сільських рад,

В Олицькій селищній раді проведено заміну люстр на світодіодні панелі, у кількості 4 шт., що дасть економію 0,4 тис.кВт.год. електроенергії на суму 0,8 тис.грн

Проведено поточний ремонт електроліній вуличного освітлення в селах Сокиричі, Муравище та Бодячів Сокиричівської сільської ради у вартості 19,9 тис.грн., який дасть економію 2,3 тис.кВт.год. електроенергії на суму 4,4 тис.грн. термін окупності становить 4 роки.

В Цуманській селищній раді та Жорнищенській сільській раді проведено ремонт, очистку та кислотну промивку котла, внутрішньої опалювальної системи, що дасть економію 7,8 тис.кВт.год. електроенергії на суму 13,0 тис.грн та терміном окупності 1 рік.

Відділом освіти за кошти місцевого бюджету в ЗОШ І – ІІІ ст. с.Карпилівка Карпилівської сільської ради замінено 160 м.п. теплотраси з обсягом економії 1,4 Гкал теплової енергії та терміном окупності 9 років, вартість виконаних робіт склала – 110,0 тис.грн. Проведено заміну вікон та дверей в ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Ківерці.

У дошкільному навчальному закладі «Колобок» Холоневичівської сільської ради за кошти спонсорської допомоги проведено утеплення туалетної кімнати.

В Омельнянській сільській раді встановлено нові енергозберігаючі вікна, а саме в ДНЗ «Сонечко», ЗОШ І- ІІ ст. та в приміщенні сільської ради.

За кошти місцевого бюджету в ЗОШ І – ІІІ ст. с.Сокиричі здійснено заміну насоса на «СНТ – 300».

Суською сільською радою проведено утеплення та ущільнення даху, віконних та дверних блоків із застосуванням теплоізоляційних матеріалів в адмінприміщенні сільради, клубу та будинку культури.

За рахунок впровадження заходів з поліпшення теплозахисних властивостей будівель проведено заміну дверного блоку на металопластиковий ремонт вікон в приміщенні Волинської обласної психіатричної лікарні №2 смт.Олика.

Послугами з централізованого водопостачанням забезпечені жителі міста Ківерці, селища міського типу Цумань. Водопостачання в м. Ківерці здійснюється від відомчого водопроводу відокремленого підрозділу Рівненської дистанції водопостачання ДТГО "Львівська залізниця". З 4554 абонентів, які користуються послугою водопостачання, 3821 абонентів або 84 відсотків, оснащені засобами обліку холодної води.

До мереж централізованого водопостачання в смт. Цумань підключено 314 абонента, з них встановлено лічильники у 198, або 63 відсотка до потреби.

Ківерцівське комунальне підприємство «Енергія» надає послуги з теплопостачання Ківерцівській центральній районній лікарні, загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4, дитячому навчальному закладу № 3 та еколого-натуралістичному центру. У всіх закладах встановлено теплолічильники.

Всі бюджетні установи району оснащені приладами обліку споживання паливно-енергетичних ресурсів.

 

Управління інвестицій, інфраструктури та
агропромислового розвитку райдержадмністрації