Інформація про об’єкти будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг усіх форм власності району.

З метою розвитку та вдосконалення дорожньо-транспортної мережі району, поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг усіх форм власності, підвищення безпеки руху, економічності та комфортності перевезень пасажирів в районі реалізується Програма розвитку інфраструктури Волинської області на 2016-2020 роки по Ківерцівському району на умовах співфінансування органів місцевого самоврядування та обласного бюджету, яка надає можливість раціонально спланувати черговість виконання ремонту і реконструкції доріг та фінансування до них.

У зв’язку з недостатньою кількістю коштів, які виділяються з державного бюджету на ремонт доріг загального користування та їх аварійним станом, чинним законодавством України (ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст. 20 Закону України «Про автомобільні дороги» та ін.) передбачена можливість здійснення органами місцевого самоврядування фінансування ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування, як державного так і місцевого значення з власних бюджетів.

В умовах обмеженого фінансування дорожнього господарства за рахунок коштів державного бюджету, у 2016 році ремонти доріг місцевого значення здійснювались при співфінансуванні з місцевого та обласного бюджету у рівних частинах.

На виконання заходів Програми розвитку інфраструктури Волинської області на 2016-2020 роки по Ківерцівському району, в 2016 році за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів, передбачених на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого, районного та обласного значення та доріг комунальної власності на умовах співфінансування, проведено ремонти на суму 4056,3 тис.грн. по таких об’єктах:

1) Поточний ремонт дороги місцевого значення у с.Липляни до               а/д О 030534 Луцьк-Жидичин на суму 200,0 тис.грн.;

2) Капітальний ремонт дороги місцевого значення С 030508 (2етапи) Олика-Жорнище на суму 1200,0 тис.грн.;

3) Поточний ремонт дороги місцевого значення С 030533 Цумань-Грем’яче-Яківці на суму 920,0 тис.грн.;

4) Поточний ремонт дороги у с.Дерно по вулицях Залізничній, Шевченка та Польової на суму 100,0 тис.грн.;

5) Поточний ремонт дороги місцевого значення О 030526 Скреготівка-Грем’яче на суму 150,0 тис.грн.;

6) Поточний ремонт дороги місцевого значення О 030536 у с.Пальче          на суму 150,0 тис.грн.;

7) Капітальний ремонт дороги по вул. Центральній у с. Омельне на суму 400,0 тис.грн.;

8) Капітальний ремонт дороги місцевого значення О 030534 Луцьк-Жидичин-Кульчин на суму 586,3 тис.грн.;

9) Капітальний ремонт дороги О 030534 Луцьк-Жидичин-Кульчин-Клепачів-/Т-03-09/ (з улаштуванням велосипедної доріжки м.Луцьк-с.Озерце) на суму 350,0 тис.грн.

Роботи по даних об’єктах виконувались на умовах співфінансування з обласного бюджету та органів місцевого самоврядування (на підставі рішень сесій сільських (селищних), міської рад про виділення 50% коштів від вартості проектно-кошторисної документації).

25 січня 2017 року проведено робочу нараду по формуванню переліку об’єктів з ремонту автомобільних доріг усіх форм власності на 2017 рік під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Юліана Таранчука. Участь в нараді прийняли начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Ірина Куцик, начальник управління фінансів Олена Єгорушкіна та голови Жидичинської, Дідичівської, Звірівської, Омельненської, Грем’яченської, Жорнищенської та Дубищенської сільських рад.

На нараді обговорено переліки доріг, які потребують ремонту та фінансування у 2017 році за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів.

Переліки сформовані відповідно до пропозицій органів місцевого самоврядування району, при наявній проектно-кошторисної документації та рішення на співфінансування.