«До відома всіх перевізників!»

Ківерцівська районна державна адміністрація оголошує конкурси груп оборотних рейсів на наступних приміських автобусних маршрутах загального користування:

1. «№ 501 Ківерці (залізничний вокзал) – Острів»;

2. «№ 505 Ківерці (залізничний вокзал) – Кульчин»;

3. «№ 506 Ківерці (залізничний вокзал) – Сапогове»;

4. «№ 507 Личани – Ківерці (залізничний вокзал) (із заїздом в с. Котів)»;

5. «№ 512 Ківерці (залізничний вокзал) – Діброва».

Функції робочого органу виконує управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації /згідно Протоколу засідання конкурсного комітету від 27.07.2017 року № 1/.

Інформація про основні характеристики об’єктів конкурсів, умови конкурсів, проекти розкладів руху автобусів на маршрутах, форми заяви на участь в конкурсі та анкети до заяви, перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, розміщені на офіційному веб-сайті райдержадміністрації http://www.kivadm.gov.ua в розділі «Економіка-інфраструктура та будівництво».

Прийом документів та отримання інформації про об’єкти конкурсів, їх основні характеристики, умови конкурсів, проекти розкладів руху автобусів на маршрутах, бланки заяв, анкети на участь в конкурсах та перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом проводиться за адресою: м. Ківерці, вул. Незалежності, 20 каб. 4 (управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації), телефон для довідок (03365) 2-14-76 (режим роботи – 8 год. 00 хв. – 17 год. 15 хв. по понеділках – четвергах,         8 год. 00 хв. – 16 год. 00 хв. –по п’ятницях).

Документи для участі у конкурсі у закритому конверті з позначкою № 1 та заява у закритому конверті з позначкою № 2 подаються в управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації по «27» грудня 2017 року включно.

Конкурси будуть проводитись «15» січня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Ківерці, вул. Незалежності, 20.